HAKKIMIZDA

15 yıllık tecrübe, teknoloji ve kalitemizle hizmetinizdeyiz.

2008 yılında Küçük Sanayi Sitesinde faaliyetlerine başlayan Silver Statik Toz Boya Kaplama firmamız küçük ve orta ölçekli fabrikalara teknolojideki son yenilikleri takip ederek, yüksek teknoloji ürünleriyle, kalite, müşteri memnuniyeti ilkeleri ile profesyonel hizmet vererek Statik Toz Boya Kaplama sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

SİLVER PELET BRÜLÖR | KATI YAKITLI BRÜLÖR SİSTEMLERİ
ELEKTRO STATİK TOZ BOYA KAPLAMA HİZMETLERİ

2019 yılında pazardan, katı yakıt ateşleme sistemlerine gelen yüksek talep ile tam ve yarı otomatik pelet yakıt brülörlerini üretim satış ve pazarlama üzerine de faaliyetlerine başlayan Silver Pelet Brülör tecrübeli kadrosu ve geçmişten gelen tecrübesi ile yoluna emin adımlarla büyüyerek devam etmektedir.

SİLVER PELET BRÜLÖR | KATI YAKITLI BRÜLÖR SİSTEMLERİ
ELEKTRO STATİK TOZ BOYA KAPLAMA HİZMETLERİ

Satışını yaptığımız ürünler ihtiyaca göre özel ölçülerde, alternatif çeşitlerde üretilmekte ve Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Toptan satış, fiyat avantajı, yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutan, bütün talep ve ihtiyaçları karşılayacak ürün yelpazesine sahip olmak ve bu ürünlerin ulaşımını sağlayarak yurt genelinde lider kuruluş olmaktır.

Enerji fiyatları her yıl yükseliyor gelecek yıllarda da enerji fiyatlarında yüksek artışlar olacağı öngörülüyor. Bunun için size farklı alternatifler sunuyoruz. Biz sizler için doğalgaz ve kömürden %20 ila %40 arasında enerji tasarrufu sağlayan yeni katı yakıt ısıtma sistemlerini üretiyoruz. Merkezi ısıtma sistemleri ve kat kaloriferi sistemlerinde kullanabilirsiniz.

image

Bizim İle İletişim Sayfamızı Kullanarak İrtibata Geçiniz veya Diğer Sitemiz Elektro Statik Toz Boya Sayfamıza Gidebilirsiniz.

Call Now Button